23-180x228

Converse All Star Hi Maroon

“24 Saatte Gönderi” özellikli ürünler hariç SiyahSepet.com’da satılan tüm ürünler, tarafımızdan tedarik edilerek 1 ila 4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

“24 Saatte Gönderi” özellikli ürünler 1 iş günü içinde direkt stoğumuzdan tedarik edilerek kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

* ÜRÜN TEMİN KOŞULLARI ?

Siyahsepet.com üzerinden satılan ürünler stoklar ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından, ürünün stok durumu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek  ödemesi iade edilir.

*KARGO TESLİMATI SIRASINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

  • Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Siyahsepet.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.